Сыбайлас жемқорлыққа қарсы облыстық семинар

2021 жылдың 16 сәуірінде ZOOM платформасында онлайн режимінде Сыбайлас жемқорлыққа қарсы облыстық семинар өтті, оған “Bolashaq”академиясы белсенді қатысты.

“Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс – қимыл бойынша Шахтинск технологиялық колледжінің КМҚК қызметі” тақырыбына кіріспе сөзімен колледж директоры А.Р. Саттыбаева сөз сөйледі.

Шахтинск қаласының Ішкі саясат бөлімінің бас маманы-Ирина Юрьевна Фалежинская “Қазақстан Республикасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегияны іске асыру” тақырыбында баяндама жасады.

Серимов Елеужан Елемесович, “Bolashaq” академиясы жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бөлімінің басшысы, “Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу факторлары” тақырыбында сөз сөйледі.

“Bolashaq” академиясының ӘТЖ бойынша проректоры, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл департаментінің ақпараттық-ағартушылық штабының Ахметова Ботагоз Тельмановна ЖОО-ның студенттік өзін-өзі басқаруы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл құралы ретінде туралы егжей-тегжейлі айтып берді.

Жиынды “Жаңару” сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалысы” Республикалық қоғамдық бірлестігі Орталық аппаратының басшысы Семғалиев Мэлс Зейнуллинович қорытындылады.