“Студенттің ар-намыс кодексімен танысу” тақырыбындағы кураторлық сағат

2023 жылғы 12 қыркүйекте “Bolashaq”Академиясының Ин-23-1 және Ин-23-2 топтарының студенттері үшін маңызды және ақпараттық сәт өтті. Осы топтардың кураторы “Bolashaq” Академиясы студентінің ар-намыс кодексімен танысу ” тақырыбына кураторлық сағат өткізді. Бұл іс-шара студенттерді осы Академиядағы студенттердің мінез-құлқы мен міндеттерін реттейтін нормалар мен ережелермен таныстыру мақсатында ұйымдастырылды.

“Bolashaq” Академиясының Студенттік ар-намыс кодексі студенттердің оқу барысында орындауға міндетті құқықтары мен міндеттерін егжей-тегжейлі сипаттайтын маңызды құжат болып табылады. Кураторлық сағат барысында куратор Р.Р. Ганеев осы кодекстің негізгі ережелерін қарастырып, студенттердің табысты оқуы мен кәсіби өсуі үшін осы нормаларды сақтаудың маңыздылығына назар аударды.

Әрбір студент “Bolashaq” Академиясының қағидаттары мен стандарттарына сүйене отырып, міндетті кезең болып табылатын осы Ар-намыс кодексімен мұқият танысқанын атап өту маңызды. Танысуды растау мақсатында Ин-23-1 және Ин-23-2 топтарының студенттері танысу парақтарын алып, оларға қол қойды. Бұл қадам студенттердің академиялық этика ережелерін сақтауға деген байыпты көзқарасын көрсетеді.

Екі топтың кураторы мен студенттері “Bolashaq” Академиясы студентінің ар-намыс кодексі туралы пікірталастарға белсенді қатысты. Бұл пікірталастар нормаларды жақсы түсінуге және түсіндіруге ықпал етті, сонымен қатар студенттерге тақырыпқа қатысты өз пікірлері мен сұрақтарын білдіруге мүмкіндік берді.

Осылайша, “Bolashaq” Академиясы студентінің ар-намыс кодексімен танысу бойынша кураторлық сағат осы Академияда оқитын болашақ мамандар үшін кәсіби және этикалық базаны қалыптастыруға ықпал ететін маңызды оқиға болды.