Шет тілдер колледжінде кәсіптік бағдар беру жұмысы

17 мамырда “Bolashaq” Академиясының ЖББП кафедрасының аға оқытушысы Д.К. Айтжан “Негізгі орта білім беру” және “Бастауыш білім беру” мамандықтарының түлектеріне кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізу үшін шет тілдер колледжінде болып қайтты. Сапардың мақсаты студенттерге “Bolashaq” Академиясында білімін жалғастыру мүмкіндіктері бар екендігі туралы айтып, студенттердің жоғары оқу орнындағы өмірі мен білім алуы туралы толық түсінік беру болды.

Болашақ білімге есік ашу

Айтжан Д. К.студенттерге Академияның барлық білім беру бағдарламаларын таныстырып, “Шет тілі: екі шет тілі” бағдарламасына ерекше назар аударды, бұл олардың ағымдағы оқуының қисынды жалғасы болып табылады және одан әрі кәсіби өсу үшін перспективалар ұсынады.

Академиядағы өмір: дәстүрлер мен инновациялар

Оқытушы “Bolashaq” Академиясындағы студенттік өмірі туралы егжей-тегжейлі айтып берді. Колледж студенттері Академияда өткізілетін түрлі мәдени, рухани және тәрбиелік іс-шаралар туралы білді. Олар біздің академияның оқуды пайдалы ғана емес, сонымен қатар қызықты ететін дәстүрлерімен танысты.

Медиа және коммуникациялар: “ЛиМоНаД”газеті

Кездесудің маңызды сәттерінің бірі студенттерді академияның “ЛиМоНаД” газетімен таныстыру болды. Айтжан Д.К.студенттердің контент құру және тарату, идеялармен алмасу және Академияның ақпараттық өрісін қолдау арқылы ЖОО өміріне қалай белсенді қатыса алатынын көрсете отырып, соңғы басылымдарда жарияланған әңгімелер туралы ойларымен бөлісті.

Академияға виртуалды есіктер

Айтжан Д.К. сонымен қатар студенттерге “Bolashaq” Академиясының ресми сайтын ұсынды, онда олар оқу бағдарламалары, оқиғалар, оқытушылар және т.б. мәліметтер туралы барлық қажетті ақпаратты таба алады. Ол бұл сайт Академияның барлық жаңалықтары мен оқиғаларынан хабардар болғысы келетін болашақ студенттер үшін тамаша ресурс екенін атап өтті.

Кездесу өте нәтижелі және мазмұнды болды. Колледж студенттері “Bolashaq” Академиясында олардың алдында ашылатын мүмкіндіктер туралы толық түсінік алды. Д. К. Айтжан үздіксіз білім берудің маңыздылығын атап өтіп, студенттерді кәсіби мансабында жетістікке жетуге көмектесетін саналы таңдау жасауға шақырды.