“Парасаттылық сағаты” тақырыбындағы кураторлық сағат

Ю–21-1 тобының кураторы Жукен І.А. 2023 жылғы 7 қыркүйекте офлайн форматта “Парасаттылық сағаты” тақырыбында кураторлық сағат өткізілді.

Студенттер сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл департаменті ұсынған “Біздің балаларымыздың болашағы, сіздің қолыңызда” тақырыбындағы бейнероликті қызығушылықпен тамашалады.

Студенттер осы тақырыпты талқылауға белсенді қатысты. Кері байланыс жоғары деңгейде орнатылды.

Талқылау қорытындысы бойынша топ кураторы қаралған материалды талдап, рефлексия жасады. Жетекшілік ететін топ орыс тілді, ал өлең мемлекеттік тілде болғандықтан, ол басты кейіпкердің сөздерінен кейбір тармақтарын, мысалы, әкесінен айырылған қыздың пайда табу үшін ойланбай істеген әрекеттерін түсіндірді.

Ата-аналардың балаларының болашағы үшін жауапкершілігі тақырыбына ерекше тоқталды. Ата-аналары балаларына қиындық туғызуға мәжбүр болатын жағдайды болдырмау үшін әрқашан өз әрекеттерін бақылауы керек деген тезиске негізделген дәлелдер келтіре отырып, толық түсініктеме берді.

Мақсаты: студентті сыбайлас жемқорлықтың кез келген түрін қабылдамауға үйрету және парасатты адамның құндылықтарын қалыптастыру.

Ю–21-1 тобының кураторы Жукен І.А