“Монополияға қарсы реттеудегі экономикалық талдау. ЭЫДҰ мен Қазақстанда қолдану теориясы мен практикасы”

Бәсекелестікті және тауар нарықтарын дамыту қауымдастығы (НБҚ)
Сізге оқу процесінде “Монополияға қарсы реттеудегі экономикалық талдау. ЭЫДҰ мен Қазақстанда қолдану теориясы мен практикасы ” кітабының сигналдық данасын пайдалану мүмкіндігі беріледі ( авторлары Ертилесова Ж. Д. және Дебердеев А.Ф. ).
Бұл кітаптың мақсаты Қазақстан Республикасындағы бәсекелестік жағдайларының бұзылуына тергеу жүргізу кезінде оларды енгізу үшін халықаралық тәжірибеде кең таралған экономикалық талдаудың қазіргі заманғы әдістерін көрсету болып табылады.
Кітап мүдделі тұлғалардың кең ауқымына, ең алдымен экономикалық жоғары оқу орындарының студенттеріне, ғылыми қызметкерлерге, бәсекелестікті қорғау және дамыту мәселелерімен айналысатын мемлекеттік органдардың қызметкерлеріне, бәсекеге қабілетсіз немесе бәсекелестігі төмен нарықтарда әрекет ететін судьяларға, кәсіпкерлерге және қаржы менеджерлеріне арналған.
Кітап авторлары бірнеше жыл бойы Алматы қаласында “Нархоз Университеті” коммерциялық емес акционерлік қоғамында осы тақырып бойынша курс оқыды.