Кіші курс студенттерінің тілектері

Шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасы ұрпақтардың сабақтастығын өте бағалайды және аға және тәжірибелі білім алушылардан жаңадан келгендерге тәжірибе мен тілек беру мақсатында бірінші курс студенттерімен жыл сайынғы кездесулер өткізеді.

2019 жылдың 6 желтоқсанында шт және МК кафедрасының бірінші курс студенттерімен кездесу өтті.

Кездесуге Данияр Жанабаев (ИН-16-1 тобы) және Райхан Оспанова (ИН-16-2 тобы) қатысты.

Кездесуді ағылшын, француз, қытай және неміс тілдерін оқитын өкілдер ашты.

Ересек курстар әртүрлі музыкалық және театрлық нөмірлер, ойындар мен викториналар дайындады. Бірінші курс студенттері де қарыз қалған жоқ.

Студенттер мен оқытушылар кездесуден кейін кішігірім фуршет күтіп тұрды,ал кездесу өте жылы және жан-жақты өтті.

Біз барлық студенттер мен оқытушыларға алғысымызды білдіреміз және осындай кездесулер көп болады деп үміттенеміз, ал студенттер “Bolashaq” академиясының қабырғасында өздерін “үй сияқты” сезінеді.

Шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасы

Фотоларды қарау және жүктеу

Посмотреть и скачать фотографии с мероприятия