Діни экстремизм және терроризм тақырыбындағы кураторлық сағат

2023 жылғы 10 қазанда педагогика кафедрасының аға оқытушысы, ПМНО-20-2 тобының эдвайзері В. А. Байбакова “Діни экстремизм және терроризм” тақырыбында кураторлық сағат өткізді.

Мақсаты:

• экстремизм мен терроризмнің мәнін, олардың түрлері мен мақсаттарын түсіндіру; өскелең ұрпақтың қоғамдық санасы мен азаматтық ұстанымын қалыптастыру;
  • терроризм мен экстремизм туралы ақпаратты жаһандық проблема ретінде кеңейту;
  • студенттердің бір-біріне деген толерантты қарым-қатынасын тәрбиелеуге ықпал ету және басқа адамдармен бейбіт өмір сүру қабілетін қалыптастыру;
  • студенттердің пікірлерінің дербестігін дамыту

Қазақстан Республикасында экстремизмді немесе терроризмді насихаттау, оны қаржылай қолдау, қақтығыстарға қатысу, адамдарды үгіттеу, ұлтаралық және діни аразылықтарды тұтандырған тұлғаларға қатысты қатаң қылмыстық жауапкершілік көзделгенін сезініп, оған аса жауапкершілікпен қарап, экстремизм мен терроризмнің алдын кесіп, қоғамның еліміздің болашағын Қазақстан Республикасының әр бір азаматы жол бермеуі тиіс!