Біздің студенттер – үздік!

Түркияда (Конья) Қазақстан құрамасының қатысуымен V Ислам ынтымақтастық ойындары аяқталды. 54 Ислам мемлекетінің спортшыларымен бәсекелестікте қазақстандық атлеттер делегациясы 89 марапатқа ие болды: 27 алтын, 23 күміс және 39 қола.

Бұл жарыста Қазақстан намысын 16 спорт түрінен 125 спортшы қорғады. Екі апталық ұрыстың қорытындысы бойынша қазақстандықтар подиумның жоғарғы сатысына 27 рет көтерілді, бұл оларға командалық медальдық есептің бесінші сатысына көтерілуге мүмкіндік берді.

“Кикбоксинг” спорт түрі бойынша жарысқа “Bolashaq” академиясының студенті Степанов Руслан 81 кг салмақ дәрежесінде қатысты.
15 елден 180-ге жуық спортшы қатысқан жарыста Ю-19-1 студенті құрметті 2 орын алды.

“Bolashaq” академиясы Русланды жеңісімен құттықтайды және одан әрі жеңістер, табыстар мен жоғары спорттық жетістіктер тілейді!