“Барлығы мұзға!” акциясы

Ағымдағы жылдың 21 ақпаны “Bolashaq” Академиясы үшін “Студенттік, спорттық” болды. Іс-шара кеншілер астанасының Орталық саябағында өтті, онда Академия ректорының қолдауымен Жастар ісі жөніндегі комитеттің өкілдері белсенді студенттер үшін жаппай сырғанау ұйымдастырды.

Іс — шараның шарықтау шегі рекорд орнатты-жиырма минут ішінде 5 ұл мен 5 қыз бір-бірімен қол ұстасып, мұз жолдарымен өте жақсы жылдамдықпен сырғанап, мәре сызығына оралды.

Болашақтықтар” жеңіл аязға қарамастан екі сағат бойы жақсы көңіл-күйде конькимен сырғанады (қарағандылықтар өткен демалыс күндерінде ауа райының -40 нөлден төмен болғанын әлі ұмыта қойған жоқ).

“Барлығы мұзға!” акциясы биыл алғаш рет өткізіліп отыр және студенттерге ұнағаны соншалық, осыдан бастап бұл дәстүрге айналатын болады. 21 ақпанның кешінде спорттық акцияға қатысушылар мұз айдынынан керемет көңіл-күймен шықты.

Мейірбек Байшағыров

ЖІК төрағасы