“Қазақстандағы құқық үстемдігі бастамасы” Американдық заңгерлер қауымдастығының өкілдігімен ынтымақтастық

Мартин Лютер атындағы Галле-Виттенберг университетінің Халықаралық экономикалық және салыстырмалы құқық кафедрасының қауымдастырылған профессоры, заң ғылымдарының докторы Азер Алиев құрған “Қазақстанның азаматтық құқығы: сырттан қарау” бейне курсын өтеусіз пайдалану туралы “Қазақстандағы құқық үстемдігі бастамасы” американдық заңгерлер қауымдастығы өкілдігінің ұсынысына “Bolashaq” Академиясының құқықтық және қаржылық пәндер кафедрасы.

Бейне курс АҚШ Халықаралық даму агенттігінің(USAID) гранты бойынша ABA ROLI құқық үстемдігі бағдарламасын іске асыру шеңберінде әзірленді. Бағдарлама азаматтық қоғам ұйымдары үшін инвестициялық ахуалды, құқықтық ортаны жақсартуды қолдайды және судьялардың тәуелсіздігі мен кәсібилігін арттыру бойынша сот жүйесін жаңғыртуға бағытталған.