«Астық» фестивалі туралы пікір

29-30 қараша 2019 жылы Алматы қаласында “астық” адамгершілік педагогика фестивалі өтті.

Делегация құрамына сондай-ақ гуманистік педагогика клубының мүшелері болып табылатын Қарағандының басқа жоғары оқу орындарының студенттері кірді.

Студенттер “Bolashaq” академиясына орталық пен гуманды педагогика клубының белсенді қызметі үшін алғыс білдіреді.

Адамгершілік педагогика клубының мүшесі Аманбекова Айгерим:

Біз, адамгершілік педагогика клубының мүшелері жақында “астық” халықаралық адамгершілік педагогика фестиваліне қатысып, 29-30 қараша аралығында жақын және алыс шет елдерден 1000-ға жуық қонақтарды біріктіріп, өзінің кәсіби және рухани деңгейінің өсуіне үлкен әсер еткен Алматы қаласындағы танымал және үздік “Rixos” қонақ үйінің салтанатты алаңында қатысқанбыз.

Шараның басты спикерлері ретінде психология ғылымдарының докторы, Ресей білім академиясының академигі Шалва Амонашвили, халықаралық адамгершілік педагогика орталығының президенті Паата Амонашвили, “Айб” білім беру қорының негізін қалаушы Арам Пахчанян, “Razum Life” қоғамдық бірлестігінің төрайымы Марина Таргакова, “Бөбек” Ұлттық орталығының педагог-ғалымдары, сондай-ақ Әлия Назарбаева болды.

Мен жастарға арналған бұл оқиға-баға жетпес тәжірибе, жарқын болашаққа жол екеніне сенімдімін.  Бұл фестиваль барысында өткізілген мастер-класстар, ашық кеңестер бізді қоршаған ортаны, балаларды сүюге және сүюге, қоршаған ортаға деген махаббат пен сүйіспеншілікке тәрбиелеуге, оларға адамгершілік, мейірімділік және мейірімділік сияқты қасиеттерді тәрбиелеуге үйретеді. Фестиваль біз үшін өте әсерлі, қызықты және танымдық болды. Мен үшін ерекше құрмет пен дарынды адамдармен танысу тәжірибесі болды, олар туралы жоғарыда айтып өткен, олармен әртүрлі талқылаулар өткізу.

“Bolashaq” Академиясының Ректоры Г. Н. Менлібаев. Мектепке дейінгі және бастауыш білім беру кафедрасына, сондай-ақ педагогтарға және адамгершілік педагогика клубына үлкен алғысымды білдіремін.

Біздің тәлімгерлеріміз,” қарапайым емес” сияқты, біздің тәлімгерлердің сөзін жүрегімізде сақтаймыз.