Қарағандының 90 жылдығына арналған зияткерлік викторина

Қарағандының 90 жылдық мерейтойын, сүйікті қаланың туған күнін – студенттер зияткерлік викторинамен атап өтті.

“Bolashaq” Академиясында Қарағанды қаласының 90 жылдығын мерекелеу аясында Академияның және “Bolashaq” колледжінің студенттерінің назарын аударған викторина ұйымдастырылып, өткізілді. Бұл іс-шара қатысушылар үшін маңызды мәдени оқиға ғана емес, сонымен қатар танымдық сәт болды, өйткені викторина мәселелері Қарағанды қаласы туралы тарихпен, көрікті жерлермен және қызықты фактілермен байланысты тақырыптардың кең ауқымын қамтыды.

Викторинаға қатысушылар қала тарихындағы негізгі оқиғаларды білуді ғана емес, сонымен қатар оның өмірі мен дамуы туралы түсініксіз, бірақ қызықты фактілерді білуді талап ететін сұрақтарға тап болды. Викторинаны ұйымдастырудың бұл тәсілі қатысушыларға өз қалаларының тарихи мұраларының тереңдігі мен алуан түрлілігін сезінуге, сондай-ақ ол туралы білімдерін кеңейтуге мүмкіндік берді.

Викторинада: Шет тілі: екі шет тілі ББ студенттері жеңіске жетті, бұл студенттердің осы санатының өздері оқитын жердің тарихы мен мәдениетіне деген жоғары дайындық деңгейі мен қызығушылығын көрсетеді. Олардың жетістігі студенттер қауымдастығының академия өміріне белсенді және ынталана қатысуының жарқын мысалы болды.

Викторинаны ұйымдастырумен және өткізумен академияның тәжірибелі оқытушылары айналысты, олар іс-шараны дайындауға және орындауға көп күш жұмсады. Викторинаның жүргізушісі ЖББ кафедрасының аға оқытушысы С.Ю. Смирнов болды, ол сонымен қатар викторина мазмұнын дайындауға белсенді қатысты. Викторинаға сонымен қатар Шет тілдері және МК кафедрасының аға оқытушысы Р.Р. Ганеев және ЖІК студент-мүшелері қатысты.

Дауыстарды санауды және нәтижелерді жариялауды Шет тілдері және МК кафедрасының аға оқытушысы М.К. Абдрешева жүзеге асырды, бұл ұйымдастырушылардың кәсібилігі мен объективтілігін көрсетті.

Викторина жеңімпаздарына олардың жетістіктерін академия тарапынан марапаттау және қолпаштау символы ретінде грамоталар табыс етілді.