Адвокат біліктілігін арттыру туралы сертификаттарды салтанатты түрде тапсыру

2023 жылғы 6 қазанда “Bolashaq” Академиясының акт залында адвокаттардың біліктілігін арттыру бағдарламасының тыңдаушыларына біліктілікті арттыру туралы сертификаттарды салтанатты түрде тапсыру өтті.

Жобаға қатысушылар-20 сағат көлемінде біліктілікті арттыру бағдарламасы бойынша оқуға мүмкіндік алған Қарағанды облыстық адвокаттар алқасының адвокаттары.

Салтанатты жиын басталар алдында құқықтық және қаржылық пәндер кафедрасының меңгерушісі Қабжанов Ақылбек Тайбулатұлы және Қарағанды облыстық адвокаттар алқасы төралқасы Абикенов Окас Әбікенұлы Бірінші Қарағанды телеарнасының журналистеріне сұхбат берді.

Академия ректоры, профессор Г.М. Рысмағамбетова құттықтау сөз сөйлеп, біліктілікті арттыру курстарының тыңдаушыларына алғысын білдіріп, одан әрі жемісті ынтымақтастыққа сенім білдірді.

Қарағанды облыстық адвокаттар алқасы төралқасының төрағасы Әбікенов О. Әбікенұлы жауап сөз сөйледі, ол өз кезегінде академияға білім алушының бейнесіне қайта келуге және өз ой-өрісін кеңейтуге мүмкіндік бергені үшін алғыс айтты, әсіресе ол ғалымдардың ғылымда, атап айтқанда адвокаттық іс бойынша қызметте озық идеялар мен әдістемелердің үнемі алдыңғы қатарында екеніне әрқашан сенімді болатындығын білдірді. Курстардың тамаша ұйымдастырылуын ерекше атап өтті және құқықтық және қаржылық пәндер кафедрасының меңгерушісі Ақылбек Тайбулатұлы Қабжановты және біліктілікті арттыру курстарының басқа да спикерлерін көтермелеу мүмкіндігін іздестіруді ұсынды.

Сондай-ақ, біліктілікті арттыру курсының спикерлері мен кейбір тыңдаушылар адвокаттар сөз сөйледі. Олардың барлығы академияға және колледжге осындай мүмкіндік бергені үшін алғыс білдірді, сондай-ақ осындай білім беру курстарын өткізу процесін жетілдіру бойынша кейбір ұсыныстар берді.

Сондай-ақ, жағдайды пайдалана отырып, адвокаттардың студенттермен кездесуі өткізілді. Студенттердің сұрақтарына Төралқа Төрағасы Әбікенов Оқас Әбікенұлы жауап берді. Біздің студенттер өз ісіндегі мамандармен қарым-қатынасқа риза болды.

Оқу қорытындысы бойынша тыңдаушылар бағдарламаның жоғары сапасын атап өтіп, академиямызға, атап айтқанда, “Bolashaq” Академиясының осындай курстарына қатысуға ниет білдіріп, бағдарлама бойынша сабақтарды ұйымдастырғаны және өткізгені үшін біліктілікті арттыру курстарының спикерлеріне алғыстарын білдірді.