“Желтоқсан – тәуелсіздіктің саяси-рухани тұғыры” дөңгелек үстелі

Іс шараға Әлеуметтік – тәрбие жұмысы жөніндегі проректор Исмайлова Р.Н. және Ғылыми жұмыстар және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор Кадырова Г.А қатысты.”Желтоқсан желі ызғарлы” бейнематериялының негізінде, Желтоқсан батырларының ерлігі,олардың саяси патриоттық саналылығын айқындайтын баяндамалар,сұхбаттар жасалынды: Саликова.М,, Кеңес.Б., Шари.К., Сыздық.Д., Усербаева Ж., Марат.Н,, Дюсембекова.В “Тәуелсіздік” тақырыбында өлеңдер оқыды.
Кафедра оқытушысы И.Ю Григорчук-Желтоқсан оқиғасының себеп-салдарын және оның тарихи маңызы туралы ойларын ортаға салды.Сөз соңында Ф.Ф Саттарова “Даналар рухына толғау” атты өлең жолдарын оқып, қорытынды жасады.