Жан-жақты дамыған тұлғаны қалыптастыру бойынша Семинар-тренинг

“Рухани жаңғыру” аймақтық жобалау кеңсесінің бас менеджері Б. М. Мұсабеков 2019 жылы 6 желтоқсанда “Bolashaq”Академиясының студент жастары үшін жан-жақты дамыған тұлғаны қалыптастыру бойынша семинар-тренинг өткізді.

Бақытқали Мұхаметқалиұлы: “біз, адамдар, тұрақты емес деп айтуымыз керек: біздің жанымызда мәңгі жаз болмайды – кейде қатал қыс болуы мүмкін, біз сынаққа төтеп беріп, адамзатты сақтауымыз керек. Бұл ретте “Рухани жаңғыру” бағдарламасының мәні – өзін жақсартуда. Біз әлемнің ең дамыған 30 елінің қатарына енуіміз керек. Қазақстан біледі, оған сенеді және бізге әрі қарай жылжу керек. Біз бәсекеге қабілетті ұлт пен бәсекеге қабілетті мемлекет болуға тиіспіз. “Рухани жаңғыру” бағдарламасы шын мәнінде әрқайсымыз үшін құрылған”.

Студенттер аудиториясының әрбір сұрағын дәріскер ашып, практикалық мысалдарға толық жауап берді. Кездесу Академияның барлық білім беру бағдарламалары студенттерінің қызығушылығын тудырып, кездесуге қатысушыларды өзін-өзі дамытумен айналысуға шақырды және біздің мемлекетіміз бәсекеге қабілетті болу үшін өзгерістерді өздерінен бастау керектігін түсінді.

“Шешендік өнер Әліппесі”, “мақсатқа жету технологиясы”, “көшбасшылыққа үйренеміз” және “тиімділігі жоғары адамдардың жеті дағдысы” атты өз кітаптарын Б. М. Мұсабеков “Руханият” ҒЗО директоры А. У. Аупеноваға сыйға тартты.