“ЛиМоНаД” студенттік газетінің кезекті нөмірі

Құрметті достар!

Міне, оқу жылы да аяқталды. Ол оқу үрдісіне, шығармашылық оқиғалар  пен түрлі шараларға байланысты істерге толы болды. Кей сәттер нәтижесінде жаңа тәжірибе мен өз күшіне деген сенім пайда болған өзінің қиындықтарымен және оларды жеңуімен, кей сәттер жарқындығымен, әдеттен тыс ғажайыптарымен есте қалды.  Оқу жылында бәрі бастан өтті, «жетістіктердің қуанышы мен олқылықтарға көңіл толмауы» дегендер болды. Бірақ дәл қазір  біз  бұл парақшаны өткен күннің еншісіне қалдырдық деуге болады.

Сіздің таңдауыңыз үшін Сізге алғыс айтамыз. “Bolashaq” академиясы-бұл бірінші дәрежелі маман болуға және өмірде өз орнын табуға көмектесетін білім жолы.

Түлектерімізді дипломдарымен құттықтаймыз. Сіз үшін ешқандай шекара жоқ. Сіздің барлық армандарыңыз орындалады.  Ең маңыздысы сіздің табандылығыңыз, ұмтылысыңыз  және тілек-ниетіңіз. Тәжірибелі оқытушылар өздерінің кәсіби білімдерін сіздермен бөлісу үшін бар күштерін салды.

Құрметті достар, қуаныңыздар, демалыңыздар, бойларыңызға жаңа күш-қуат жинаңыздар ! Біз сіздермен қыркүйек айында кездесеміз!

Құрметпен  “ЛиМоНаД” студенттік газетінің редакциясы