Кәсіптік бағдар беру жұмысы

2022 жылғы 11 сәуірде мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу кафедрасының доценттері Р.Ж. Шалтаева, Г. К. Бокижанова кәсіптік бағдар беру жұмысы шеңберінде Шахтинск қаласының мектептерінде болды.

Кездесулерді Шахтинск қаласының білім беру бөлімінің өкілі М. В. Морозова және “Bolashaq” Академиясының қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы А. Б. Косманова ұйымдастырды.

Академияның басқа кафедраларындағы әріптестермен бірге “№1, №5 мектеп-гимназиясы “КММ, сондай-ақ” Қарағанды облысы Білім басқармасының Шахтинск қаласы білім бөлімінің №2,№3,№4,№6,№7,№8,№9,№11″ КММ жалпы білім беретін мектептерінде де кәсіби бағдар беру жұмысы жалғасын тапты.

Кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында оқушылар 6В01201 – “Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу” білім беру бағдарламасымен таныстырылды. Білім беру бағдарламасын жүзеге асыру академияның миссиясымен анықталады, ол түлектерге бәсекеге қабілеттілікті, ұтқырлықты, әлеуметтік бағдарлануды және кәсіби қызметте инновациялық технологияларды қолдана білуді қамтамасыз ететін сапалы білім беруді ұйымдастырудан тұрады.