Көрнекті заңгер ғалымның және практиктің мерейтойы

Құқықтық және қаржылық пәндер кафедрасының ұжымы және жалпы академия заң ғылымдарының кандидаты, профессор, отставкадағы полковник Хан Александр Леонидовичтің 65 жылдық мерейтойын атап өтеді. Құрметті мерейтой иесі! Бүгін біз сізді осындай атаулы және мағыналы күнмен құттықтап отырғанымызға қуаныштымыз! Бұл жеңістердің, жетістіктердің, тіпті қателіктердің шекарасы, өйткені сіз артқа қарап, өткен жолды қорытындылай аласыз. Біз сіздің бұл жолдан абыроймен өткеніңізді білеміз. Біз сіздің рухыңыздың беріктігін, адалдығыңызды бағалаймыз. Сіз отбасының нағыз азаматы, қорғанысыз, және бізге адал дос, сыйлы әріптессіз.

Сіз өз мамандығыңыздың арқасында шыңдалған ұстамды, батыл, интеллектуалды және парасаттылық деңгейі жоғары адамсыз. Сізде осындай асыл қасиеттердің барлығы бар деп айта аламыз.

Сіз тергеуші ретінде үлкен тәжірибесі бар адамсыз және процессуалдық заңгер ғалымсыз! Сізді аймақтың барлық тергеушілері біледі!

Құрметті Александр Леонидович, сіздің көз алдыңызда көптеген студенттер өсті, кәсіби деңгейге көтерілді. Сіз көптеген адамдарға өз жолын табуға, өзін сенімді сезінуге көмектестіңіз. Сіздің адалдығыңыз бен адамгершілігіңіз сізді ерекшелендіреді және сізді жастар жандарына жақын тартады. Туған күніңізмен! Сіздің атыңызды шәкірттеріңіз дәріптесін, сіздің энергияңыз басқа адамдардың жүрегіне жылулық берсін!

Сізге жастық рух, өмірлік оптимизм, шығармашылық жетістіктер мен амандық тілейміз! Сіздің өміріңіз әрқашан бейбіт және қуанышты болсын Және сізді әрқашан туыстарыңыз бен жақындарыңыздың сүйіспеншілігі мен жылуы қоршап тұрсын! Біз бұл күнді сіздің көзіңіз бен жүрегіңізді қуантатын адамдардың ортасында өткізгіміз келеді. Денсаулығыңыз күшейе берсін, ал ақылыңыз бен даналығыңыз сізге өмір жолында ең жақсы көмекші ретінде қызмет етеді!

Өміріңізде күн шуақты көңіл-күй, қуанышты жүз, бизнестегі сәттілік, жағымды оқиғалар, психикалық тепе-теңдік болсын, үйіңізден жайлылық және бақ-береке кетпесін! Армандарыңыз орындала берсін, ал өмір жаңа жетістіктердің көкжиектерімен қуантады!

Осы жастағы биіктіктен сіздің алдыңызда жаңа шыңдар мен армандарды жүзеге асыруға мүмкіндіктер ашылсын. Деніңіз сау болыңыз, өмірден позитив пен шабыт алыңыз. Сізге амандық, үлкен ғылыми және шығармашылық жетістіктер, шынайы достар мен әріптестер, алғыр студенттер және, әрине, зор денсаулық, бақыт пен амандық тілейміз!

Құрметпен құқықтық және қаржылық пәндер кафедрасының ұжымы