ДОВ ББ жөніндегі Академиялық комитеттің кездесуі

26 қыркүйекте Skype платформасында Академиялық комитеттің жаңа құрамымен онлайн кездесу өткізілді, отырысқа жұмыс беруші ретінде мектепке дейінгі ұйымдардың өкілдері де қатысты.

ДОВ ББ бойынша Академиялық комитеттің жаңа құрамымен пс.ғ.к, доцент, Педагогика кафедрасының меңгерушісі Абдрахманова Алуа Сәбитқызы таныстырды, ол жаңа оқу жылында барлығына шығармашылық табыс пен жаңа жетістіктер тіледі.

Күн тәртібінде екі мәселе тұрды, үшінші мәселе әр түрлі мәселелер бойынша болды:

1. 2024-2025 оқу жылына арналған ББ жөніндегі Академиялық комитеттің жаңа құрамымен танысу.

Жаңа құрам:

1 мәселе: Абдрахманова Алуа Сабитовна – пс.ғ.к., доцент, Педагогика кафедрасының меңгерушісі;

2.Шалтаева Р. Ж. – п.ғ.к., Педагогика кафедрасының доценті;

3.Жанысбаева – п.ғ.м., Педагогика кафедрасының аға оқытушысы;

4.Бегайдарова Айгүл Аманжолқызы-Қарағанды қ. “Айгөлек “Бөбекжай-бағы” КМҚК директоры

5.Бапахова Раушан Жұмаделқызы-Қарағанды қ. “Жұлдыз” балабақшасы КМҚК әдіскері

1. Зурдеева Маргарита Станиславовна, ДДО-23-1к тобының студенті.

2 мәселе: Академиялық комитеттің жаңа оқу жылына арналған бірлескен жұмыс жоспарымен танысу.

3 мәселе: әр түрлі мәселелер. Одан әрі бірлескен ынтымақтастық мәселелері талқыланды. Шахтинск қаласының “Ботагөз” бөбекжай/балабақшасының директоры Габайдулина Юлия Анатольевна мамандарды даярлау кезінде болашақ педагогтардың ерекше білім беру қажеттіліктері бар балалармен жұмыс істеу қабілеттерін қалыптастыруға көбірек көңіл бөлуге ниет білдірді.

Обердерфер Ирина Федоровна Шахтинск қаласының “Салтанат” бөбекжай/балабақшасының директоры мектепке дейінгі білім берудің болашақ педагогтарын заманауи АКТ-ға даярлау кезінде назар аударуды ұсынды.

Отырыс одан әрі бірлескен ынтымақтастық тілектерімен аяқталды.

Жауапты: Р. М. Жанысбаева