“Бронхо-Мунал – ЖРВИ-дағы бактериялар мен вирустарға қарсы иммундық қорғаныс” тақырыбындағы дөңгелек үстел

7 желтоқсанда фармацевтикалық пәндер кафедрасының 5 курс оқытушылары мен студенттері “Sandoz Kazakhstan”фармацевтикалық компаниясы өткізген іс-шараға қатысты. Компанияның медициналық өкілдері фармацевттермен “Бронхо-Мунал – ЖРВИ-дағы бактериялар мен вирустарға қарсы иммундық қорғаныс” тақырыбында дөңгелек үстел өткізді.

Өз сөздерінде олар күзгі-қысқы кезеңде ЖРВИ мен суықтың елеулі қаупі күшейетінін атап өтті-вирустар адамнан адамға бірден таралуы мүмкін және бактериялық асқынуларды – бронхит, синусит, отит медиасын тудыруы мүмкін. Денедегі вирустардың көбеюіне тосқауыл қою және суық тиюді кешіктірмеу маңызды. “Бронхо-Мунал” иммуномодуляторы ересектер мен балалардағы тыныс алу жолдарының қайталанатын инфекцияларының және созылмалы бронхиттің өршуінің алдын алу және кешенді емдеуде қолданылады. Препаратты кез-келген кезеңде ЖРВИ мен суықты кешенді емдеуде қолдануға болады.

Сондай-ақ, медициналық өкілдер тыңдаушыларға муколитикалық әсері бар, қақырықтың реологиялық қасиеттеріне тікелей әсер ету арқылы қақырықты шығаруды жеңілдететін “АЦЦ” препараты туралы айтып өтті. Кездесу соңында қатысушылар осы препараттарды қолдану бойынша нақтылайтын сұрақтар қойып, оларға толық жауаптар алды.