Болашақ Республикасындағы Этно апта

2024 жылғы 16-20 қыркүйек аралығында, апта ішінде Болашақ Республикасында үзіліс аралықтарында этно-апта шаралары өтті. Әр күн белгілі бір тақырыпқа арналды. Іс-шараларды ЖКМ, СБК, академияның барлық курстары мен кафедраларының студенттері өткізді.

16 қыркүйекте, аптаның бірінші күні “Болашақ радио” студенттік радиосында жүргізуші Мадина мен Полинаның бағдарламасында әр күннің тақырыптары жарияланды.  Біздің жүргізушілеріміз Мадина мен Полина оның қалай өтетіні туралы айтты. Құрметті студенттер мен оқытушылар! 18 қыркүйекте біздің академия барлығыңызды этно апталыққа — мәдени әртүрлілік әлеміне, жарқын және шабыттандыратын саяхатқа шақырады!

Этноапта тек мереке ғана емес, бұл білім алмасу, қарым-қатынас және бірлік кеңістігі. Өйткені, біздің оқу орны — әртүрлі мәдениеттер ортақ тіл тауып, достық пен өзара түсіністіктің бірегей атмосферасын құратын орын!
Этноаптаға қосылыңыз, жаңалық ашыңыз және дәстүрлеріңізбен бөлісіңіз! Біздің академия мәдени диалог үшін нағыз шынайы алаңға айналсын!

Осы сәрсенбіде, 18 қыркүйекте біз сізден ұлттық киім киіп, бүкіл оқу күнін өткізуді және би флэш-мобына қатысуды сұраймыз!

Этноапта – достық пен өзара түсіністік мерекесі. Этно апта-бұл жай ғана мереке емес, бұл әркім өз жүрегіне жақын нәрсені таба алатын мәдениет әлеміне ену мүмкіндігі.

Күздің басты мәдени оқиғасын жіберіп алмаңыз! Қарағандыдағы этноапта – ұрпақтар мен халықтарды біріктіретін мереке!