AE MOOC Fasilitators халықаралық жобасы аясында кезекті STEM-сессия

Шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының аға оқытушысы Калижанова Анна Николаевна:
Сенбі күні 18.04.2020 сағат 10: 00-де біз әлемдік рейтингте, Coursera платформасында 15-ші орын алатын Пенсильвания Университетінің English for STEM курсын өтуге байланысты проблемалар мен қиындықтарды талқылау үшін кезекті сессияға жиналдық.

Біздің жобаның басты мақсаты – кәсіби және күнделікті өмірде курс материалдарын іс жүзінде қолдану болғандықтан, біздің қатысушылар кездесулер форматын әзірлеуге белсенді қатысады.

Бұл жолы сессияны Шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация кафедрасының аға оқытушысы Марышкина Таисия Владимировна дайындап өткізді.
Ол топик экологияны таңдады. Дәлірек айтқанда, оны қалай жақсартуға және әрбір қатысушыны оның не өткендігі, қоршаған ортаға байланысты қандай жобалар есте қалды, бұл елдегі және әлемдегі экологиялық жағдайды жақсарту үшін жасайды.

Жауаптарды әрбір қатысушы міндетті түрде “therefore”, “due to”, “as a result” және т. б. сияқты жаңа сөздер мен сөйлемдерді қолдана отырып беруге тиіс болатын.
Сессия жемісті өтті, шын мәнінде маңызды мәселелерді талқылаудан ешкім тыс қалған жоқ.

Барлық қатысушылар өз айналасында аз қоқыс қалдыру, жаяу жүру немесе велосипедпен жүру, электр энергиясы мен қағазды үнемдеу маңызды болып табылады.
Бір аптадан кейін көрейік!