Қарағанды қаласының педагогикалық колледждерінде “Bolashaq” Академиясының “Педагогика және психология” білім беру бағдарламасы бойынша кәсіптік практиканың қорытынды конференциясы

Ағымдағы жылдың 27 қаңтары мен 4 сәуір аралығында “Педагогика және психология” білім беру бағдарламасының 4-ші курс студенттері Қарағанды қаласының педагогикалық колледждерінде: “Bolashaq” Қарағанды жоғары колледжінде және жоғары политехникалық колледжде кәсіби тәжірибеден өтті. Кафедра жетекшілері болып аға оқытушылар Шутенова Сабира Сартаевна, Эльрих Ирина Владимировна тағайындалды.

2020 жылдың 16 сәуірінде қала аумағында карантиннің енгізілуіне байланысты ПиП-16-1 тобының студенттері Skype бағдарламасы бойынша онлайн режимде тәжірибе бойынша қорытынды конференция өткізді.

Қорытынды конференцияның тікелей трансляциясына ПиП-16-1 тобының студенттері, жетекшілері – Шутенова Сабира Сартаевна, Эльрих Ирина Владимировна қатысты. Сонымен қатар, оқу-әдістемелік басқармасының тәжірибе жөніндегі маманы Қонысбайқызы Жумагуль Мейржанқызы, кафедра атынан іс-тәжірибе бойынша жауапты Махмутова Гулим Сагимбаевна.
Студенттер практикадан өту кезіндегі қиындықтар туралы сұрақтар қарастырылды,сонымен қатар оларды практикада қолданудың теориялық білімдерінің маңыздылығын атап өтті.
Студенттер педагогтің қиын еңбегі туралы, студенттердің назарын өзіне аудару, сабақ өткізу, тәрбиелік іс-шаралар өткізу, өткізілген сабақты тыңдау, талдау туралы әңгімеледі.

Сабақ жоспарын құру, тәрбиелік іс-шараларды, кураторлық сағаттарды және т.б. өткізу кезіндегі қиындықтарды еңсере отырып, студенттер көп нәрсені үйренді.
Колледждегі кәсіптік педагогикалық практиканы студенттер болашақ педагог-психолог мамандығының маңыздылығын атап өтті.

Академияның студенттері “Bolashaq” Қарағанды жоғары әріптесі мен жоғары политехникалық колледжде өткізілген барлық іс-шараларға белсенді қатысты.
Онлайн-конференция соңында студенттер қолдарына көрсеткен көмектері үшін және жемісті жұмысы үшін алғыс айтты.