Біз қазір талапкер емеспіз-біз студенттерміз!

Кешегі мектеп оқушылары, ал бүгін жаңа оқу жылының басында бірінші курс студенттері не ойлайды? Күрделі дәрістер? Ауыр сессиялар? Қарны ашып жүретін кейбір күндер? Әрине, жоқ!

Ең бастысы- олардың студенттер аталуына арнау, содан кейін қалғанының бәрі болады! Өйткені, бұл, алдағы 3-5 жылда бауыр басып қалатын Академия сахнасындағы дебют! Қыркүйек, қазан айлары бойы бірінші курс студенттері студенттік өмірдің ерекшеліктеріне үйреніп қалды.
Өйткені, олардың студент аталуына арнау-бұл жарқын эмоциялар мен ұмытылмас әсерлерге толы бірінші курс студентінің өміріндегі маңызды және қызықты сәт. Бұл оқу орындарындағы ең жарқын дәстүрлердің бірі.

18.10.2022 ж. “Bolashaq” академиясының акт залының қабырғасында “Педагогика және психология”, “Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі”, “Мектепке дейінгі оқыту және тәрбие”, “Қазақ тілі мен әдебиеті”, “Шет тілі: екі шет тілі”, “Қаржы”, “Құқықтану”, “Фармация” білім беру бағдарламасы бойынша оқитын студенттерді 1 курсқа қабылдау рәсіміне арналған салтанатты іс-шара өтті,

“Студенттерге арнау” өткізуге жауапты әлеуметтік-тәрбие жұмысы жөніндегі проректор Исмайлова Райхан Налжигитовна жастар ісі жөніндегі Комитетпен (ЖІК) шеруде болды. ЖІК төрағасы, біздің сүйікті шоумен және жай ғана сүйікті көрермен Мейірбек Байшағыров 1 курс студенттеріне арналған іс-шараны жеке бір өзі ғана емес, Қазақстанның шоумен қонақтарының құрамындағы Базарбай Мұхамеджан (жүргізушісі-Павлодар қ. шоумен), Иманбаев Біржан (“Bolashaq” академиясының 1 курс студенті, шоумен), және Мұса Әміржанмен (белгілі шоумен г. Қарағанды) бірге өткізді.

Жүргізушілердің әрқайсысы біздің студенттер үшін ойын-сауық бағдарламасын өткізді, оқу кезеңіндегі осы бір сәттер студенттердің есінде көпке дейін сақталатын болады. Бірінші курс студенттері, атап айтқанда “Шет тілі: екі шет тілі”, “Қаржы”, “Құқықтану”, “Фармация” білім беру бағдарламаларының студенттері барлық конкурстар мен викториналарға белсене қатысты. Бірінші курс студенттеріне арналған мерекені екінші және үшінші курстары өткізуге тырысқандығына байланысты бірінші курс студенттері де шетте қалмай, жылы сөздерімен және би өнерімен ризашылықтарын білдірді.

Ұйымдастырушылар рәсімді ерекше және есте қаларлықтай өткізді. Олар бұл студенттік өмірдегі ең маңызды оқиғалардың бірі екеніне сенімді және оны дұрыс атап өту керектігін ескерді!

Академияның барлық студенттері арнауды ұйымдастыруға жауапкершілікпен қарады, көптеген дайындықтарды өткізе отырып, сапалы дайындала алды, сондықтан ол ойдағыдай өтті.

Барлық қатысушылардың күш-жігерінің арқасында концерт өте жақсы өтті. Студенттер мен қонақтардың өткізілген іс-шарадан алған әсерлері ең жылы әрі қуанышты болып қала берді. Бұл жаңа, ересек өмір үшін жақсы бастама деп айтуға болады.