“Қазақстан Республикасындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат стратегиясы” атты республикалық онлайн дөңгелек үстелі

2021 жылғы 17 наурызда Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің заң факультеті ұйымдастырған “Қазақстан Республикасындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат стратегиясы” тақырыбындағы республикалық онлайн-дөңгелек үстеліне қауымдастырылған профессор, “ЖОО үздік оқытушысы-2020” грантының иегері Әбдіжәми Айтуған Жұмахметқызы қатысты.

.Дөңгелек үстел Microsoft Teams платформасында өткізілді, бұл сындарлы диалог алаңына айналды және ғалым-құқықтанушыларды, заңгер-практиктерді, мемлекеттік органдардың, түрлі мекемелердің өкілдерін, магистранттарды, докторанттарды, студенттерді және мүдделі тұлғаларды біріктірді.

Онлайн-дөңгелек үстел жұмысына жетекші ғалым-заңгерлер, мемлекеттік билік және жергілікті өзін-өзі басқару органдарының өкілдері, докторанттар, магистранттар мен студенттер, оның ішінде біздің академияның МЗ-19-1 тобының магистранттары Е.Н. Шевченко мен Д.Баймышев те белсене қатысты.

Айтуған Жұмахметқызы «Шет мемлекеттердегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы білім беру  бағдарламаларының ерекшеліктері» тақырыбында ғылыми баяндама жасады.

Бұл іс-шара жоғары теориялық және практикалық деңгейде, ынтымақтастық және шығармашылық ізденіс жағдайында өткізілді.

“”