№8 Секция: “Химиялық-фармацевтикалық және биологиялық медицина ғылымдарының қазіргі даму кезеңіндегі өзекті мәселелері”

Фармацевтикалық пәндер кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымдарының докторы, доцент Пахомова Дамира Кеңесқызы конференция қатысушыларына арнап құттықтау сөз сөйледі. Ол іс-шараға қатысқандығы және өз тәжірибелерімен және зерттеулерімен бөліскені үшін конференция қонақтарына алғысын білдірді.

Іс-шараның тең төрағаларының құрамына кірді:

Пахомова Д. К. – м. ғ. д., доцент

Тнимова Г.Т. – м. ғ. д., профессор

Тукубаева Г. Н-аға оқытушы

Жас зерттеушілер 8 жұмыс ұсынды. Мақалалардың авторлары КЕАҚ “Медицина университеті” , Е.А.Бөкетов атындағы КЕАҚ ҚарУ, “Bolashaq” Академиясы жас ғалымдары болды.

Қорытынды:

1 – орын: Қартабаева Г. И. “Bolashaq” Академиясы, Қарағанды, Қазақстан Республикасы

2 – орын: Тупицына Н. А., Челлер Н.А. “Bolashaq” Академиясы, Қарағанды, Қазақстан Республикасы

2 – орын: Шишкина Е.О., Әбікенова А.А., Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университеті, Қарағанды, Қазақстан Республикасы

3 – орын: Оразбаева А.Д. “Қарағанды медицина университеті” КЕАҚ, Қарағанды, Қазақстан Республикасы.

3 – орын: Асанова Г.К. “Bolashaq” Академиясы, Қарағанды, Қазақстан Республикасы