18 қазан күні “Bolashaq” Академиясында – “Студенттер қатарына қабылдану” салтанаты

2024 жылдың 18 қазанында “Bolashaq” Академиясында ЖІК-нің Студенттік өзін-өзі басқару органының ұйымдастыруымен студенттердің дәстүрлі және көптен күткен арнауы өтті. Бұл маңызды оқиға жаңадан оқуға түскен студенттердің академиялық өмірге кіруін білдірді және олардың оқу жолының жарқын бастамасы болды. Салтанатты іс-шара оқытушылардың, жоғары курс студенттерінің және жаңадан келгендердің басын қосып, оларды берік және тату академиялық қауымдастыққа біріктірді.

Кешті жүргізушілер – студенттік өзін-өзі басқару белсенділері. Құттықтау сөзінде олар студенттерге жылы лебіздерін білдіріп, білім берудің маңыздылығын атап өтті, сонымен қатар студенттерді өмір мен білім берудің барлық кезеңдерінде жауапкершілікке, ізденістерге және тәртіп пен еңбекқорлыққа шақырды.

Сондай-ақ олар алда әрбір еңбекқорлық пен кемелдікке ұмтылуды талап ететін білім әлеміне қызықты және күрделі саяхат күтіп тұрғанын атап өтті.

Барлық оқытушылар мен жоғары курс студенттері құттықтауларға қосылып, жаңадан бастаушыларға оқуда табыс қана емес, сонымен қатар білім мен жеке өсу арасындағы тепе-теңдікті сақтай отырып, академияның өміріне белсенді қатысуды тіледі.

Шығармашылық арнау бағдарламасы қарқынды және әсерлі болды: заманауи музыка, көңілді конкурстар мен ойындар барлығына жағымды эмоциялар сыйлады.

Атап айтқанда, “ғылым жолын бастаушылар” квест-арнауды бастан өткерді. Жарыс “іздеушілердің” екі командасы арасында өрбіді, олар шектеулі уақыт ішінде ойын аңызында жасырылған “студенттік қазынаны” табуға тиіс болды. Қатысушылар мақсатқа жету жолындағы барлық кедергілерді жеңу үшін тек ақылдылық пен ептілікті ғана емес, сонымен қатар ерекше логикалық ойлауды да көрсетуге тиіс болды.

Командалар қиын сынақтардан құлшыныспен және толқумен өтті, жұмбақтар шешті және күтпеген жағдайлардан шығудың жолын іздеді. Әр минут сайын атмосфера қызып тұрды, бірақ кез-келген ойын сияқты жеңімпаз бір ғана болуы керек еді. Бұлар, керемет жылдамдықты, тапқырлықты, құлшыныс пен ептілікті көрсеткен “Жалын” командасы болды.

Іздеушілер барлық кедергілерді сәтті жеңіп, ең күрделі жұмбақтардан шығып, мәреге бірінші болып жетіп, “Bolashaq”Академиясы студенттерінің символына ие болды.

Бұл іс-шараның жарқын сәті болды, қатысушылар ойыннан ләззат алып қана қоймай, ұмытылмас тәжірибе де жинады.

Жоғары курс студенттері дайындаған ғажайып қиял әлемі барлығын таң қалдырды, ал іс-шараның бейресми атмосферасы студенттерге өздерін үлкен және бірлігі жарасқан отбасы – “Bolashaq”Академиясының бір бөлігі ретінде сезінуге мүмкіндік берді.

Бұл күн студенттерді оқуда да, олардың болашақ кәсіби қызметінде де жетістіктерге жетуге шабыттандыратын жаңа жеңістер мен жетістіктердің бастауы болды!

Алға, студенттер, жұлдыздарға жол ашық!

Сіз білімнің шыңына батыл ұшасыз.

Студенттер, әлем шақырады-Алға!
Өмірге сізді білімнің нұры жетелейді!