1 қыркүйекке арналған салтанатты жиын

Құрметті бірінші курс студенттері, сіздерді “Bolashaq” Академиясына түсуіңізбен құттықтаймыз! Алда-Академия қабырғасындағы жарқын сәттерге толы ұмытылмас студенттік өмір күтіп тұр.

Жаңа оқу жылының басталуына орай ұйымдастырылған дәстүрлі салтанатты кездесу 2 қыркүйекте өтті.

Бірінші курс студенттеріне арналған салтанатты жиналыс акт залында өтті.

Іс-шара Академия ректоры Г.М. Рысмағамбетованың құттықтау сөзімен ашылды, содан кейін ф.ғ.д., профессор М.Х. Хамзин, академиялық мәселелер жөніндегі проректор С.Б. Бекжанова, студенттік өзін-өзі басқару президенті З.А. Гартман, ӘТЖ жөніндегі проректор Р.Н. Исмайлова және жалпы білім беру пәндері кафедрасының меңгерушісі И.Ю. Григорчук сөз алды.

Іс-шара барысында академияның жоғары курс студенттері 1 курс студенттерімен танысып, іс-шара соңында жаңадан оқуға түскен студенттерге балмұздақ табысталды.

Салтанатты кездесуден кейін студенттер кураторлармен кездесті, олар барлық сұрақтарға жауап берді және оқу процесіне қатысты мәліметтерді түсіндіріп өтті.

Студенттер кафедралармен, зертханалармен, кітапханамен және басқа да оқу және ғылыми нысандармен танысты. Мұндай экскурсия студенттерге студенттер үшін қандай мүмкіндіктер бар екенін жақсы түсінуге көмектесті.

Сіздерге “Bolashaq” Академиясындағы уақыттарыңыз шабыт пен қызыққа толы өтуін және табысты, жемісті болашақ болсын деп тілейміз!