Рухани келісім күніне арналған салтанатты концерт

2024 жылғы 21 қазанда “Вolashaq” Академиясының студенттері “Достық үйінде” өткен Рухани келісім күніне арналған салтанатты жиналысқа қатысты. Іс-шараға шығуды “Bolashaq”Академиясы ЖІК-нің Студенттік өзін-өзі басқару органы ұйымдастырды.Шақырылған қатысушылар: Селиванов Георгий (ФМ 20-1), Оразғали Айжан (ФМ 20-1), Иванова Арина (Ф-24-1), Алюшенко Надежда (ПМНО-24-1), Рахимова Альбина (ПМНО-24-1), Алябьева Виолетта (ПиП-24-1), Еликбаева Алина (ПиП-24-1), Сәрсенбаева Зарина (ФМ 23-2), Икрамова Гүлбану (ФМ 23-2), Елеусіз Айнұр (Ю-24-2).

Концерт барысында Қарағанды облысының Рухани бірлестіктерінің өкілдері музыкалық нөмірлерімен және құттықтауларымен сөз сөйледі. Мерекелік баяндамалар қоғамдағы өзара түсіністік, құрмет және төзімділік туралы маңызды тақырыптарды қозғап, бұл мерекенің Қазақстанның барлық халықтары үшін маңыздылығын атап өтті.

Қарағанды ЖОО студенттері өздерінің білімдері мен шешендік қабілеттерін көрсеткен пікірсайыс турнирлері мен түрлі зияткерлік жарыстардың жеңімпаздарына атаулы сертификаттар табыс етілуі іс-шараға ерекше әр берді. Жеңімпаздар залдың қошеметімен марапатталды, бұл студенттік бастамалардың маңыздылығы мен қоғамдық өмірге белсенді қатысудың тағы бір дәлелі болды.

Концерттің шарықтау шегі барлық қатысушылардың бірлескен қойылымы болды, онда бейбітшілік пен халықтар достығы туралы әндер айтылды. Діни және этникалық сенімдеріне қарамастан, жиналғандардың барлығы бейбітшілік пен рухани келісімді сақтауға ұмтылуда біртұтас болды.

Іс-шараны аяқтай отырып, ұйымдастырушылар барлық қатысушыларды Рухани келісім күнімен және келе жатқан Қазақстан Республикасының күнімен құттықтады. Студенттер мен оқытушылар өз еліне деген мақтаныш сезімінің, оның мәдени көптүрлілігі мен өзара сыйластығының үлкен ғанибет екендігін сезінді. Концерт қатысушылардың жүрегінде рухани қауымдастық пен жарқын болашаққа деген үміт сезімін қалдырды.