Қызықты кездесу өтті

5 ақпанда “Bolashaq” Академиясының студенттері Орталық сайлау комиссиясының төрағасы – Әбдіров Нұрлан Мәжитұлымен кездесуге қатысты. Кездесуге ҚР сайлау комиссиясының басқа да өкілдері қатысты.

Қазіргі Қазақстанның сайлау жүйесінің өзекті мәселелері талқыланды. Кездесу жастар үшін пайдалы болды, өйткені еліміздің болашағы дұрыс таңдауға байланысты. Іс-шара барысында тыңдаушыларға сайлау жүйесі мәселелері бойынша дауыс беруге мүмкіндік берілді. Кездесу соңында спикерлер біздің сайлау жүйесі жұмысының келесі кезеңінің нәтижелі болуы үшін қорытынды жасады.

Кездесуден кейін Ю-21-1 тобының студенттері Орталық сайлау комиссиясының төрағасына, сондай-ақ Борчашвили Исидор Шамиловичке сұрақтар қойды. Студенттер өздерін қызықтырған сұрақтарға жауап алды.