“Олжас Сүлейменов – 85″кітап көрмесі

“Bolashaq” академиясының әкімшілік корпусының кітапханасында “Олжас Сүлейменов – 85″кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Қазақстанның 2021 жылға арналған атаулы күндер күнтізбесіне көрнекті тұлға, ақын, жазушы, әдебиеттанушы, ҚР қоғамдық-саяси қайраткері, “Невада-Семей” халықаралық антиядролық қозғалысының президенті Олжас Омарұлы Сүлейменовтың мерейтойы енгізілген, ол 85 жасқа толды. Осы айтулы күнге байланысты кітапханада студенттер мен оқытушылар үшін “Олжас Сүлейменов – 85″кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Ұлы ақын? Терең тарихшы? Жаңашыл лингвист пе? Терең философ? Жалынды қоғам қайраткері? Ақылды дипломат? Үшінші мыңжылдықтың бітімгері? Олжас Сүлейменов-ол кім?

Кітап көрмесіне қойылған кітаптардың бірінің авторы: “Олжас-тарихи ауқымдағы құбылыс!”- деп жауап береді.

Көрме сөрелерінде-кітаптар, газеттер мен журналдардан жарияланымдар, фотоиллюстрациялық материалдар және, әрине, онда “Жұлдызды қонақпен”, жеке тұлғамен Қарағанды “Bolashaq” академиясында “Рухани Жаңғыру-руханият және адамгершілік ағарту мен мәдениеттің негізі ретінде” халықаралық – практикалық конференциясы шеңберінде кездесу туралы баяндалған студенттік “Лимонад” газетінің сол нөмірі (№ 11(200), 30 қараша, 2018 ж.) де орын алған.

“Адам, ұлт үлгісі деп айтуға болады. Біздің әрқайсымыз жалпы халық туралы бағалаймыз, бұл жалпылама қабылдау құбылысы. Шебер бол – халқыңды құрметте. Міне, барлығына қол жетімді патриотизм формуласы…»
Олжас Сүлейменов.

“Bolashaq” академиясы Олжас Омарұлын мерейтойымен құттықтайды және студенттер мен ПОҚ-ты осы көрменің материалдарымен танысуға шақырады.