Сұлулар, сіздерге көтеріңкі көңіл-күй сыйлаймыз!

4 наурыз күні “Bolashaq” академиясының акт залында Жастар ісі жөніндегі Комитетпен мерекелік концерт, әзіл кеші ұйымдастырылды.”8 наурыз-Халықаралық әйелдер күніне арналған.

Жыл сайынғы дәстүрлі жобаға Қарағандының үздік шоумендері: Нұрсұлтан Совет, Айбол Әбдіраш, Думан Жасуланов және әнші Нұрлан Жолай қатысып, Академияның қыз студенттеріне ұмытылмас кеш сыйлады.

Жоба ережелері бойынша бірінші турда кеншілер астанасының танымал тұлғалары студенттермен бірге ойын ұйымдастырулары керек болды, сонымен бірге қол шапалақтаумен ұпай жинау керек болды. Екінші тур – “Импровизация”. Әзіл шеберлері көрермендер ұсынған сөздерді қолдана отырып, көңілді әңгіме жазу керек. Үшінші тур ең қиын-Мәдени іс-шаралардың көшбасшылары қасықтар арқылы 3 минут бойы залды араластыру керек.

Бас жүлде үшін күрес жеңіл болмады. Бірақ барлық үш турда Қарағандының жас шоуы Айбол Әбдіраш үздік атанды. Виртуоз, талантты самородок сахнада тәжірибелі әріптестерін жеңе алды және сол арқылы “Ника” марапаты мен “The BEST of the Best”атағының иегері атанды.

Жастар ісі комитетінің төрағасы Мейірбек БАЙШАҒИРОВ