Марафон ✨”МЕН РЕСУРСТАМЫН ” ✨ жоғары курс студенттері үшін

? 2022 ж. 8 сәуірде “Қарағанды облысының жастар ресурстық орталығы “КММ жоғары курс студенттеріне арналған “Мен ресурстамын” атты ✨ 18-21 жас аралығындағы жастармен кәсіби қалыптасу және өзін-өзі анықтау кезеңінде жұмыс істеуге бағытталған марафон ұйымдастырды.✨

Аталған іс-шараға “Bolashaq” академиясының 3-4 курс студенттері қатысты

? Марафонның мақсаты: жоғары оқу орны студентінің портретін қалыптастыру, NEET санатындағы жастармен одан әрі жұмыс істеу үшін ресурстар мен нүктелерді анықтау, Қарағанды облысындағы “NEET” санатындағы жастар үлесін азайтуға ықпал ету.

?Жобаның міндеттері: жастардың жеке және кәсіби даму дағдыларын дамыту; ұлдар мен қыздарға социумнан өз орнын табуға көмектесу. “Шекаралар және адамдар”атты 1 сабақ өткізілді. Қарағанды облысының ЖОО студенттері қатысты.