“Рухани Жаңғыру” бағдарламасы аясында кураторлық сағат

27 сәуір күні сағат 12.40-та “Рухани Жаңғыру” бағдарламасы аясында кураторлық сағат өтті .

Ұлы Абайдан бастап ұрпақтардың байланысы арқылы көрсетілген ұлттық бірлік кодының тақырыбы жарқын айшықта өтті.

Іс-шараға патриоттық және адамгершілік тәрбиеге қызығушылық танытқан барлық курс студенттері мен шет тілдер кафедрасының оқытушылары қатысты. Кураторлық сағаттың режиссерлері: аға оқытушы Кашуро А.С., профессор Ибраева Б.М. және ИН-19-2 тобының старостасы Амантаева Аяна. Кураторлық сағат шағын спектакль сияқты болды, онда Ж. Тілеухан мен А. Қанатованың орындауындағы өлеңдер сүйсіне тыңдалды.

Ә. Сұлтанова мен М. Кемелбекованың орындауындағы Ә. Молдағұлованың майданға шығарып салу көріністері мен М.Мәметова туралы фильмнен үзінділер ешкімді бей-жай қалдырмады.

Сағаттың жеке блогы біз күнделікті кездесетін адамдардың жетістіктеріне арналды-бұл біздің ББ оқытушылары мен студенттері. Студенттік театрдың жетекшісі және Франция үкіметі Пальма тармағы орденімен марапаттаған төрт қазақстандықтың бірі Александр Сергеевич Кашуро өзінің өмірлік жетістіктері туралы әңгімелерімен бөлісті; профессор Ибраева Баян Мукушевна – “Қазақстан Республикасының Білім беру ісінің құрметті қызметкері” және “ЖОО-ның 2021 жылғы үздік оқытушысы” құрметті атағының иегері өзінің өмірлік үлгісімен және эмоционалды сөзімен студенттерді алға, өз мақсаттарына жетуге жігерлендірді.

Үшінші курс студенті Кусаинова Жанель табандылық пен жаттығулар үлкен жетістіктерге әкелетіні туралы өз ойымен бөлісті. Оқуын спортпен шебер үйлестіре отырып, ол грэпплинг күресінен Қазақстанның екі дүркін чемпионы, спорт шебері және халықаралық және республикалық деңгейдегі көптеген медальдардың иегері болды.

Кураторлық сағат бір сәтте-ақ өтіп кетті, ешкім кеткісі келмеді және студенттер орындаған жарқын әнмен аяқталып, қатысушылардың көңілдері тола түсті. Осы іс-шараға қатысқандардың барлығына рахмет!