IQAA-ның ұлттық сарапшысы болып жұмыс істеу

Ағымдағы жылдың 19-20 сәуір аралығында з.ғ.к., профессор Қабжанов Ақылбек Тайбулатұлы “Құқық” мамандығы тобының екі білім беру бағдарламасы -Мемлекеттік қызмет саласындағы заңгер ББ және Қылмыстық құқық және процесс ББ бойынша ұлттық сарапшы ретінде Халықаралық Тараз инновациялық институтын бағдарламалық аккредиттеу жұмысына қатысты.

Аккредиттеу шеңберіндегі сыртқы аудит жұмысына отандық және Ресей Федерациясының шетелдік сарапшылары қатысты.

Сыртқы аудиттің мақсаты-Сыртқы аудиттің мақсаты-ЖОО-дағы істердің нақты жай-күйінің IQAA аккредиттеу стандарттары мен критерийлеріне сәйкестігін бағалау.

Сәйкестікті бағалаудың негізгі құралдары

• Кездесу-сұхбат өткізу
  • Көрнекі тексеру
  • Құжаттаманы зерттеу

Жалпы ЖОО тарапынан үлкен жұмыстар атқарылды. ББ аккредиттеуден сәтті өтті.

ХТИИ университетінің өзі өте жас, бірақ оның әлеуеті зор. Институт өте заманауи және технологиялық. Аймақта да, одан тыс жерлерде де тұрақты байланыстары бар. Бір сөзбен айтқанда, біз үйренетін көп нәрсе бар! Қабжанов Ақылбек Тайбулатұлы негізінде, бірінші мүмкіндікте әріптестерімен өз әсерлерімен және осындай іс-шараларды ұйымдастырудың және өткізудің ерекшеліктерімен қалаған университеттің мысалында бөлісуге дайын екендігін айтты.