Халықаралық студенттер күнімен құттықтаймыз

17 қараша Халықаралық студенттер ынтымақтастығы күні болып жарияланды. Халықаралық студенттер күні қарсаңында студенттер би балын өткізді, және мен бұл кештің көрермені болғаныма қуаныштымын! Бұл ұмытылмас оқиға болды! Мен үлкен сергектік пен шығармашылық шабыт алдым! Ең бастысы, мен өз студенттерімді басқа рөлде көрдім. Шынымды айтсам, академияда көптеген таланттар бар екенін білмедім! Біздің студенттер үшін өте қуаныштымын және мақтанамын!

Шынында да, студенттік өмір тек сабақтармен ғана шектелмейді, керісінше, егер түрлі іс-шаралар көп болса, оқу процесі ассимиляция тұрғысынан тиімдірек болады. Бұл іс-шара студенттердің күшімен ЖІК төрағасы мен тәрбие бөлімінің басшылығымен ұйымдастырылды. Біздің студенттеріміздің өнері, әлеуеті бізді қатты таң қалдырады, бұл Академиядағы тәрбие процесінің жетілуінің және дұрыс ұйымдастырылуының көрсеткіші.

Құрметті студенттер, сіздер-қазақстандық қоғамның, біздің жарқын болашағамыздың лайықты мүшелерісіздер, біздің үмітімізсіздер, біз сіздерге сенеміз!

Бұл күні сіздерге сәттілік, күш, шығармашылық идеялар, шығармашылық шабыт, жоғары мақсаттар, арманға деген сенімді ұмтылыс, жарқын әсерлер, қызықты оқиғалар, шынайы бақыт, шынайы махаббат және өмір көкжиегіндегі жарқын перспективалар тілейміз. Студенттік жылдар алаңсыз өтіп, өмір бойы ұмытылмайтын жағымды естеліктер қалдырсын!

Құрметпен Құқықтық және қаржылық пәндер кафедрасының ұжымы