ГУМАНИСТІК ПЕДАГОГИКА ОРТАЛЫҒЫНЫҢ ЖАҢАЛЫҚТАРЫ

Гуманитарлық педагогика орталығының мүшесі, мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу кафедрасының доценті Шалтаева Роза Жиембайқызы “Табиғат – тіршілік нәрі” республикалық қашықтық конкурсына қатысуға ДОВ-19-2-к тобының студенті Метелова Раушанды дайындады.

Байқау Қазақстан Республикасының Білім беру мекемелерінің студенттері мен оқушыларын зерттеу жұмыстарына ынталандыру мақсатында “Мұрагер” зияткерлік порталымен өткізілді.

29.11.2021 (18:00) жарияланған байқау нәтижелері бойынша “Оқу рефераты студенттердің өзіндік жұмысының бір түрі ретінде” номинациясы бойынша Метелова Раушанның ғылыми жұмысы I дәрежелі дипломға ие болды.

Роза Жиембайқызы Шалтаеваны, Раушан Метелованы қол жеткізген жетістіктерімен құттықтаймыз және одан әрі ғылыми жетістіктер тілейміз!