“ДЕБЮТ – 2021”

Талантты жастарды қолдау, сондай-ақ студенттердің өнер саласында өзін-өзі танытуына жағдай жасау мақсатында 29 қыркүйекте “Bolashaq” академиясында 1-2 курс студенттері арасында жыл сайынғы дәстүрлі “Дебют-2021”байқауы өтті.

Бұл байқауға көптеген студенттер қатысты. Күрес соңына дейін адал және шиеленісті болды. Біздің байқауда қазылар алқасының ең үздік және кәсіби мүшелері қошемет көрсетті. Атап айтқанда: әлеуметтік-тәрбие жұмысы жөніндегі проректор-Исмаилова Раихан Налжигитовна; Жастар ісі жөніндегі комитеттің төрағасы-Байшагиров Мейірбек Қайырбекұлы; “Шолпы” ансамблінің халық биі бойынша хореографы – Ашимханова Дана Арманқызы және шоу-бағдарламалардың жүргізушісі Иманбаев Біржан Рашидұлы!

Біздің студенттер марапатсыз қалған жоқ, қазылар алқасы барлық қатысушыларды 6 номинацияға бөлді. Хореография, актерлік шеберлік, эстрадалық вокал, аспаптық ән, сондай-ақ жүргізушілер арасында конкурс өтті! Осы номинациялардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері анықталды.

“Хореография” номинациясы бойынша :

1 орын-Берденбаева Айгерім ПМНО-21-2
2 орын-Балтабаева Толқын ПИП-20-1
3 орын-Кұландыкова Балерке Ф-21-2

“Актерлік шеберлік” номинациясы:

1 орын-Владислав Ким ПИП-18-1

2 орын – К-21-1 тобы

3 орын-Марат Нұрболат Ю-21-2; Оразкенов Әмірхан Ю-21-1

“Мәнерлеп оқу” номинациясы бойынша:

1 орын – Шари Қымбат К-21-1

2 орын-Шоқпарова Алуа К-20-1

3 орын-Жұрағат Аймарал К-20-1

“Эстрадалық вокал”:

1 орын – Оңдасынова Мадина  Ю-19-2

2 орын – Бейсеқанова Ақерке  Фм-20-2

3 орын – Қайыртай Әсем  К-21-1;

“Аспаптық музыка” номинациясы бойынша:

1 орын – Хайыржанова Перизат – Фм-20-2

2 орын – Владислав Ким -ПИП-18-1

“Шоу-бағдарламалардың жүргізушісі” номинациясы:

1 орын – Жұмабаева Дарина- Фм-20-1

2 орын – Кулешова Альбина- Ф-21-1

3 орын – Гартман Зинаида – Ю-21-1

Көрермендер көзайымы” сыйлығы: Ізбасар Ерқанат К-20-1

Байқаудың барлық қатысушыларына тамаша қойылымдары үшін алғыс айтамыз! Одан әрі ілгерілеу мен бірлескен ынтымақтастық тілейміз!

PHOTO: