Ресей Федерациясының Президенті жариялаған ғылым және технологиялар Жылы аясында, сондай – ақ Академияның 100 жылдығына орай, Ресей халық шаруашылығы және Мемлекеттік қызмет академиясы Құқық және Ұлттық қауіпсіздік институты 7-9 Желтоқсанда цифрландыру дәуіріндегі ғылым мен білімнің дамуы мен өзара әрекеттесуінің өзекті мәселелерін талқылауға арналған “Цифрлық трансформация жағдайындағы ғылым мен білімнің интеграциясы” халықаралық ғылыми-практикалық конференциясын өткізді. Конференция гибридті форматта өтті.

Ресей Федерациясы Президентінің жанындағы Ресей халық шаруашылығы және Мемлекеттік қызмет академиясының басшылығынан проректор, академия Ғылыми кеңесінің мүшесі, физика-математика ғылымдарының кандидаты, доцент Назаров Максим Николаевич салтанатты құттықтау сөз сөйледі. Ол конференция қатысушыларына табысты жұмыс, жарқын баяндамалар мен қызықты пікірталастар тіледі.Ресей Федерациясының еңбек сіңірген заңгері, Федерация Кеңесінің Конституциялық заңнама және мемлекеттік құрылыс жөніндегі комитеті төрағасының бірінші орынбасары, профессор Рукавишникова Ирина Валерьевна баяндама жасады. Ол қазіргі уақытта ғылым түрлі бағыттарды интеграциялау жолымен жүріп жатқанын және юриспруденцияның ғылыми білімнің басқа салаларымен салааралық өзара іс-қимылын болжайтынын атап өтті. Сонымен қатар РФ еңбек сіңірген заңгері, РФ еңбек сіңірген ғылым қайраткері Бондарь Николай Семенович сөз сөйледі. Аталған конференцияға ТМД және Еуропа елдерінен 350-ден астам заңгерлер, ғылыми қызметкерлер, профессорлар мен мемлекет қайраткерлері қатысты. Конкурсқа қатысушыларды іріктеу бірнеше кезеңнен тұрды.

Біздің академия атынан “Заң құрылымының проблемалары және айыппұлды мемлекеттік мәжбүрлеу шарасы ретінде қолдану практикасы” тақырыбында заң ғылымдарының кандидаты, профессор Қабжанов А.Т., заң ғылымдарының кандидаты, профессор,” Bolashaq” академиясының стратегиялық даму жөніндегі проректоры Рысмағамбетова Г. М., біздің академияның түлектері, ал қазір дЮ-20-1С тобының студенті, Теміртау қаласының “№9 Лицей ” КММ-де шет тілдер мұғалімі болып қызмет ететін Жанабаев Д.К., Ю-18-2 тобының студенті, жас ғалым Мерденов А.Е. сөз сөйледі. ғылыми-зерттеу жұмысының тақырыбы: “Құқықтық құрылыс мәселесі және айыппұлды мемлекеттік мәжбүрлеу шарасы ретінде қолдану тәжірибесі“. РФ Президенттік академиясының сараптамалық кеңесі біздің оқытушылар мен студенттердің ғылыми еңбегін жоғары бағалап, оларға ғылыми салада одан әрі табыстар тіледі.