Бірінші курс студенттерін ЖІК қызметімен таныстыру

2024 жылғы 10 – қыркүйекте, сағат 16:00-де, 324 – дәрісханада бірінші курс студенттерінің ЖІК қызметімен және студенттік өзін-өзі басқаруымен әңгімелесу форматында жыл сайынғы жоспарланған танысуы өтті.

Кездесу барысында бірінші курс студенттеріне ЖІК төрағасы – Смирнов Станислав Юрьевич, “Болашақ” Республикасының өзін-өзі басқару Президенті: Гартман Зинаида, Премьер – министр Оразкенов Әмірхан, Мәдениет министрі-Шитова Екатерина таныстырылды.

Жиналыста өзін-өзі басқару және өкілеттік беру мәселелері көтерілді.

Өзін-өзі басқарудың жаңа қатысушыларын таңдау сәті ерекше қарастырылды. Атап айтқанда, Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қозғалысқа жауапты Ю-23-2 тобының студенті Кадрин Тілеген, еріктілік бойынша ИН-23-1 тобының студенті Науменко Полина, пікірталас қозғалысын ИН-22-1 тобының студенті Сорокин Даниил, басқарды, ал “Болашақ” Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің бағыты бойынша посты сақтауға – Шағарғазы Лаззат жауапты  болды.

2024 жылғы 10 – қыркүйекте, сағат 16:00-де, 324 – дәрісханада бірінші курс студенттерінің ЖІК қызметімен және студенттік өзін-өзі басқаруымен әңгімелесу форматында жыл сайын жоспарланған танысуы өтті.

Бірінші курс студенттерінің дауыс беруіне және шешім қабылдауына белсенді қатысқанын атап өткіміз келеді, олар өз кандидатураларын қуана қолдап, біздің студенттік ұйымның қызметіне қатысты өз бастамаларын ұсынды.

Заңнамалық деңгейде әрбір азаматқа өз көзқарасын білдіру және пікірлердің плюрализмін қорғау мүмкіндігі бекітілгенін ескере отырсақ,  біздің студенттік республикамыз демократиялық және құқықтық болып табылады, мұнда Заңның күші бәрінен де жоғары.

Бұл біздің еліміздің болашағы құрылып, оған негізделетін Қазақстанның күші!