Қазақстанның болашағы-менің болашағым!

2023 жылдың 31 наурызында “Bolashaq” Академиясында фармацевтика факультеті студенттерінің күшімен ашық кураторлық сағат өтті . Бүгінгі тақырыптың маңыздылығы ерекше болды. Бұл тақырыптың мәні студенттер арасында ашылды және олар өз отбасыларының Қазақстанның өсуі мен өркендеуіне деген ұмтылысын білдірді. Н. Колганатов, А.Хамитова ашық сыныпта “Жаңа Қазақстанды жаңғырту жолында” тақырыбында презентация қорғады және біздің студенттер үлкен белсенділік танытты. Бұл тақырыптың мәні студенттер арасында ашылды, ал Қазақстанның өсуі мен дамуына байланысты құнды ақпаратпен А.Саркен, А. Адасова бөлісті. “Біз еліміздің тарихын білуіміз керек, ұлы қазақ халқының дәстүрлерін құрметтеуіміз керек және ұмытпауымыз керек, заңға бағынатын азаматтар болуымыз керек. Өйткені, біздің болашағымыз-Қазақстанның болашағы бізге байланысты”,-деді ФМ-21-1 тобының студенті Даноян Виктория. “Менің ойымша, жастар еліміздің болашағы ғана емес, бүгіні де. Қазірдің өзінде біз жаңа Қазақстанның қалыптасуына жағдай жасауымыз керек.”,- деді ФМ-18-3 тобының студенті Испанова Шұғыла.

Бұл жаңалық елде жаңа саяси мәдениеттің орнығуына, қоғамдағы өзара жауапкершілік пен сенімнің артуына жол ашты. Тәуелсіз ел ретінде біздің еліміз жаңа өмір салтына қызмет ете бастады. Халықтың ғасырлар бойғы армандары мен мақсаттары ғасырлар орындалды, ата-бабалар алдындағы міндет орындалды. Біз ірі әлемдік ұйымдардың мүшелігіне қабылданып, ерекше қарқынмен дамып жатырмыз. Біздің қазіргі Президентіміз біз үшін ерекше орын алады. Біріншіден, ол елді қиын кезеңнен шығарды. Екіншіден, мемлекет ретінде ол әлем мемлекеттері арасында үлкен беделге ие болды. Ол бүгінгі күн туралы ойланып қана қоймай, болашақта гүлденген Қазақстанның өркениетті елдердің қатарына енуі үшін көп күш жұмсайды.

Қазақстан-жаңа, рухани өркениеттің бесігі. Қазақ халқының көптеген қадір-қасиеті бар. Ол азап шеккенімен, бәріне төзіп, күшейе түсті. “Мың өлген және мың қайта тірілген” қазақстандықтар бірлік пен бірліктің арқасында өз елін құтқара алды. Ел бүкіл әлем үшін үлгі бола алатын мемлекет мәртебесіне жетті.

Біз осындай уақытта өмір сүргеніміз үшін Жаратушыға ризашылығымызды білдіруіміз керек, барлық жан-тәнімізбен қызмет етіп, жерімізді Үлкен Жерге айналдыруға тырысуымыз керек. Үміт-болашақтың тірегі.