Қазақстан Республикасының Конституциясы мен мемлекеттік рәміздерінің негіздерін білуге арналған жыл сайынғы аймақтық  олимпиада

2024 жылдың 3-мамырында Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің Мемлекет және құқық теориясы мен тарихы кафедрасы ZOOM платформасында Академик Сәтбаев Қаныш Имантайұлының 125- жылдық мерейтойына орай Қазақстан Республикасының Конституциясы мен мемлекеттік рәміздерінің негіздерін білуге арналған жыл сайынғы аймақтық  онлайн олимпиадасын өткізді.

Олимпиаданың мақсаты ҚР Конституциясы мен Мемлекеттік рәміздерін құрметтеуді наситхаттау, сондай-ақ  студент жастарды патриоттық тәрбиелеу болып табылады.

Олимпиадаға Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетінен екі команда, Қазақстан  Республикасы ІІМ Б. Бейсенов атындағы Қарағанды академиясы, Қарағанды Экономикалық университеті және біздің академияның 1-курс студенттері (Құнанбаев С., Кадрин Т., Қуат Г., Турганбаев А. Ғылыми жетекші:  Отыншиева Г.К.)  қатысты. Олимпиада төрт кезеңнен тұрды.

Бірінші айналым – «Бейнебаяндар» сайысы;

Екінші айналым  – «Тестілеу»;

Үшінші айналым – «Брейн-ринг».

Олимпиада қорытындысы мамыр айының  17-ші жұлдызында шықты. Біздің академияның 1-курс студенттерінен құралған «Заңгерлер» тобы  «Үздік бейнебаян»  номинациясын және 3-орынды иеленді.

Студенттерімізді шын жүректен құттықтаймыз!