Қазақстан Республикасы Конституциясының 25 жылдығына арналған халықаралық ғылыми-практикалық форумға қатысу

2020 жылы 29 мамыр жүлдызында Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі және Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті «Қазақстан Республикасы Конституциясының 25 жылдығына» арналған халықаралық ғылыми-практикалық онлайн-форум өтті.

Пікірталас аланында «Қазақстан Республикасының лоббизмді заңдастыру мәселелері» атты баяндамамен бізден заң пәндері кафедрасының менгерушісі з.ғ.к., профессор Кабжанов Ақылбек Тайбулатұлыпен Көпжасарова С.И., заң пәндері кафедрасының аға оқытушысы, «BOLASHAQ» академиясы, құқықтану магистры «Азаматтардың конституциямен бекітілген еңбек құқықтарын соттан тыс тәсілдермен және сот арқылы қорғау мәселелері» атты тақырыбымен қатысты.

Пленарлық отырыста сәлемдесу сөзімен форумді Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінің экономика ғылымның докторы профессор Аймагамбетов Еркара Балкараевич бастады.

Жалпы форумға көптеген танымал заңгерлер қатысты, оның ішінде елде ғана емес шет елдерденде қатысқан ғалымдар болды.

Онлайн-форум өте жоғары денгейде өтті. Отырыста қөптеген мәселермен олардың ғылыми тұрғыда негізделген шешімдерде болды. Қатысқандар әр-бір елдің тәжірибесімен аумасып өздеріне деген үлгі тапты.