“Artificial Intelligence: Benefit or Threat?” тақырыбындағы спикерлер клабы

2024 жылғы 12 қазанда”Bolashaq” Академиясы “Шет тілдер және мәдениетаралық коммуникация” кафедрасының аға оқытушысы А.Ы. Әлжановамен және “Dream Way” тіл курстарының мұғалімі Г.Е.Тыркесбаевамен бірлескен “Artificial Intelligence: benefit or Threat?” тақырыбындағы спикинг клаб өтті.

Қатысушылар жасанды интеллект қандай артықшылықтар әкелетіні туралы ой толғады, мысалы: процестерді автоматтандыру, оқытуға көмектесу, әртүрлі салаларда тиімділікті арттыру. Сондай-ақ және онымен байланысты тәуекелдер талқыланды: жұмыс орындарының жоғалуы, қауіпсіздік мәселелері, этикалық дилеммалар, халықтың деградациясы және болашақта технологияны бақылаудың жоғалуы. Кездесу соңында қатысушылар ЖИ-дің пайдасы немесе қоғамға ықтимал қауіптер сұраққа жауап беруге тырысты.

Спикинг клабқа “Bolashaq” Академиясының және Dream Way тіл мектебінің студенттері қатысты.