Қарағанды облысының студенттік өзін-өзі басқару органдарының көшпелі активінің салтанатты ашылуы

2024 жылғы 21-қырқүйекте “Жеңіс” демалыс аймағында Қарағанды облысының көшпелі студенттік өзін-өзі басқаруының салтанатты ашылуы өтті. Іс-шара жоғары оқу орындарының ең белсенді студенттерін жинады, олардың мақсаты студенттердің бастамаларын талқылау және жүзеге асыру үшін белсенді алаң құру болды.

Аталған іс-шараның жүргізушісі біздің студент Оразкенов Әмірхан болды.

Варзаев Алексей мен арнайы шақырылған қонақтар да: Астанадан Қазақстан Студенттер альянсының төрағасы Ұлан Аманқазыұлы, “Жастар рухы” Жастар қанатының жетекшісі Ержан Болатұлы құттықтау сөз сөйлеп, белсенді қатысушылармен тегін сұхбат өткізді.

Іс-шара барысында біздің студенттер де талқылауға белсенді қатысып, қызықтырған сұрақтарын қойды.

Көшпелі студенттік өзін-өзі басқару органдарының салтанатты ашылуы Қарағанды облысында студенттік өмірді жандандыру жолындағы маңызды қадам болды