6В01702 – “Шет тілі: екі шет тілі” ББ студенттерінің оқу-таныстыру және оқу (тәрбие) практикасының түрлері бойынша қорытынды конференциясы

2023 жылғы 10 ақпанда Шет тілдері және мәдениетаралық коммуникация кафедрасында 6В01702-“Шет тілі: екі шет тілі” ББ студенттерінің оқу – таныстыру және оқу (тәрбие) практикасының түрлері бойынша қорытынды конференциясы өтті.

23 қаңтар мен 4 ақпан аралығында ИН-22-1, ИН-22-2, ИН-21-1, ИН-21-2 топтарының 1 және 2 курс студенттері Қарағанды қаласының орта білім беру мекемелерінде, атап айтқанда, № 1, № 3 және № 93 гимназияда оқу-таныстыру және оқу (тәрбие) практикасынан өтті.

Теориялық білімді іске асыруға бағытталған кәсіптік практиканың бұл түрлері бекітілген практика бағдарламаларына сәйкес өтті. Есепті конференцияда студенттер ұсынған және көрсеткен сыныптан тыс іс-шаралар, сынақ сабақтары, сынып сағаттары өткізілді. 1 курс студенттері “№1 Гимназия” КММ практика базасында “Ағылшын тілі апталығын” ұйымдастыруға және өткізуге белсенді түрде көмектесті және қатысты. Студенттер осы кезеңде дөңгелек үстелдер, конкурстар мен викториналарды белсенді өткізді.

Қорытынды конференцияда студенттер жеке гимназиялары бойынша орындалған барлық жұмыстарды көрнекі түрде ұсынды және өз есептерін тапсырды.

Тәжірибе арқылы студенттер педагогикалық біліктілік пен дағдыларды, кәсіби және жеке қасиеттерді қалыптастырады, педагогикалық ойлау, шығармашылық белсенділік пен өзінің жеке тұлғалық қасиеттерін дамытады.

Жалпы, 1 және 2 курс топтарындағы тәжірибе оң бағаланды. Студенттер тәжірибенің басқа түрлерін асыға күтеді.