“ҚР Қылмыстық-атқару жүйесінде Азаптауға жол бермеу кепілдіктері және сотталғандардың құқықтарын қорғау мәселелері” тақырыбындағы “Bolashaq” академиясында дөңгелек үстел

“Bolashaq “академиясы” ҚР Парламенті Мәжілісінің Заңнама және құқықтық реформа комитетінің қолдауымен “сотталғандардың құқықтарын қорғау мәселелері және ҚР Қылмыстық-атқару жүйесінде Азаптауға жол бермеу кепілдіктері”тақырыбында дөңгелек үстел өткізеді.

Жалпы теориялық, қылмыстық-атқару проблемалары мен сотталғандарды ұстаудың құқықтық жағдайы мен жағдайларын жақсарту, жазаларды орындауды ізгілендіру және азаматтық бақылауды күшейту, Азаптауға жол бермеу кепілдіктері, пенитенциарлық жүйені цифрландыру, өндірісті дамыту, сотталғандарды жұмысқа орналастыру және оларды қоғамда қайта әлеуметтендіру, сотталғандарды жоғары оқу орындарында қашықтықтан оқыту және т.б. мәселелерді талқылау ұсынылады.

Дөңгелек үстелге қатысуға ғылыми және тәжірибелік қызметкерлер шақырылады.

Конференцияның жұмыс тілдері – қазақ, орыс.

Дөңгелек үстел материалдары конференция жұмысы басталғанға дейін жарияланатын болады.

Қатысу шарттары: конференцияға қатысуға өтінім мен мақаланы 2020 жылдың 4 қаңтарына дейін электрондық пошта арқылы жіберулеріңізді сұраймыз.

Қатысушылардың ғылыми мақалалары тегін жарияланады. Конференцияға келуге байланысты шығыстар қатысушылардың немесе жіберуші Тараптың есебінен жүзеге асырылады.

Материалдарды ресімдеу ережесі:

Мақала мәтіні 6 беттен аспауы тиіс және Microsoft Word редакторында Times New Roman 14 шрифтімен, жоларалық интервал – 1, формат А 4, жиектері: сол жақ – 3 см, жоғарғы, оң жақ, төменгі – 2 см.сол жақ жоғарғы бұрышына ӘОЖ индексі қойылады.

Ортасында-баяндаманың аты бас әріптермен қою шрифтпен. Бос орын арқылы автордың аты-жөні. Келесі жолда-ұйымның атауы. Мәтін бір жолдан кейін басталады. Мәтінде суреттер, кестелер рұқсат етіледі. Дереккөздерге сілтемелер тік жақшада беріледі, сілтемелер мәтін бойынша тұтас нөмірленеді. Толық библиографиялық тізім мақаланың соңында келтіріледі.

Мәтін түпнұсқа болып табылады және редакциялауға жатпайды. Мәтіннің нақтылығы мен нақтылығы үшін автор жауап береді.

Ұсынылған мақалалар конференция материалдарының жинағында орналастырылады. PDF жинақтың нұсқасы өтінімде көрсетілген қатысушының электрондық мекенжайына жіберіледі.

Конференцияның Ұйымдастыру комитетінің мекен-жайы:

100008, Қарағанды қ., Ленин к-сі, 17, каб. 303 “Bolashaq”Академиясының заң пәндері кафедрасы. Анықтама үшін Телефон 8 (7212) 42-57-32 (101), (100), 874744689419,

E-mail: okashev_rustem@mail.ru (Р. Д. Оқашев, upp_2009@mail.ru (заң пәндері кафедрасы)

Халықаралық ғылыми-теориялық конференцияға қатысуға өтінім:

1. Тегі, Аты, Әкесінің аты ____________________________________

2. ЖОО, ұйым, ел____________________________________

3. Лауазымы ______________________________________________

4. Ғылыми дәрежесі және / немесе ғылыми атағы ________________________

5. Секция (міндетті түрде) ______________________________________

6. Мекен-жайы, телефоны, e-mail______________________________________

7. Келу туралы мәліметтер)______________________

“Өтінімде” қысқартулар мен аббревиатураларға жол берілмейді.