Тікелей эфирде кездесу

Біздің студенттеріміз карантин жағдайында да бос отырған жоқ.

“1%” жастар бірлестігінің мүшелері және оқырман клубының мүшелері “Bolashaq” академиясының батистасы облыстық кітапханамен бірлесіп жұмыс істейді. Н. В. Гоголь кітапханасы Instagram әлеуметтік желісінде тікелей эфир өткізді.

Жобаның мәні – жобаға қатысушылар кітапты Крафт қағазбен айналдырды, онда оған қысқаша аннотация жазылған, иллюстрациямен бірге жүретін бірнеше сөз бар және туындыны білу қажет болды.

Бұл жоба бойынша ұйымдастырушылар адамдарды оқуға тартып, кітаптың әр түрлі болатынын және ол туралы тек аты бойынша ғана дұрыс емес екенін көрсеткісі келді.

Байланысты карантинге идеясы жүргізу инстаграме бірлескен тікелей эфир кітапхана. Және викторинаны ұйымдастыру. Көрермендерге кітап көрсетіліп, Аннотация оқыды және түсініктеме күтті. Содан кейін кітапты ашып, дұрыс жауап алды.

“Кім ойлаған — ойламаған жас жігіт келесі жолы қуып шығады”, — дейді біздің студент Мухамеджанов әділ”жаңа телевидение” корреппонентіне.

Әрі қарай толық мәлімет