ТӘУЕЛСІЗ АГЕНТТІК
БІЛІМ БЕРУ САПАСЫН ҚАМТАМАСЫЗ ЕТУ – IQAA

18-19 сәуір аралығында академияда Білім беру сапасын қамтамасыз ету жөніндегі тәуелсіз агенттіктің (БСҚТА) “Фармация” ББ, “ПМНО” ББ бағдарламалық аккредиттеу жөніндегі сарапшылары жұмыс істеді.

Сарапшылар тобының құрамында: Бекмағамбетова Роза Қарпыққызы – ҚазҰПУ мектепке дейінгі білім беру және әлеуметтік педагогика кафедрасының профессоры, педагогика ғылымдарының докторы (топ жетекшісі); Березина Тамара Ивановна – кәсіптік білім беру педагогика және психология кафедрасының меңгерушісі, РАҚ академигі В. А. Сластенина, Мәскеу педагогикалық мемлекеттік университеті, п.ғ.д. (халықаралық экперт); Байгомбенова Сауле Негматуллаевна – Қарағанды қаласының №23 ЖББМ КММ директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары, қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі (жұмыс берушілердің өкілі); Тулеутаева Райхан Есенжановна-фармакология кафедрасының меңгерушісі. м.ғ.д., профессор Мусина М. Н., Семей медицина университеті, м.ғ.к., Голяк Наталья Степановна – фармацевтикалық технология кафедрасының меңгерушісі, ф.ғ.к., доцент, Белорус мемлекеттік медицина университеті (халықаралық сарапшы); Төлебаев Ерболат Абибиллаевич – “Парацельс” ЖШС бөлшек буындағы дәріханалар желісінің директоры (жұмыс берушілердің өкілі); Провоторова Илона Сергеевна – Қарағанды медициналық университетінің фармация ББ-нің 5 курс студенті (студенттер өкілі); Жұмағұлова Әлия Мұхамед-Әлиқызы – Е.А Бөкетов атындағы Қарағанды университеті, ПМНО ББ-нің 3 курс студенті; Мақсұтова Дана Бағдатқызы- (IQAA) сараптама тобының үйлестірушісі.