Қоғам қайраткерлерімен кездесуге қатысушылар өз пікірлерімен бөлісті

“Жаңа Теледидар” ТК және “Жаңа FM” радиосының басшысы, Қарағанды қаласының қоғамдық кеңесінің мүшесі Р.Ф. Жамлихановпен және Қазыбек ауданы әкімдігінің баспасөз хатшысы қоғам қайраткері Ж. Ж. Елшібековамен танысты.

Қаламыздың қайраткерлерінің жұмысы туралы сүйсіне тыңдадым, біздің Қарағанды үшін шынайы қызығушылық пен көңіл алаңдатушылық сезіледі. Сондай-ақ бізге алаяқтықтың жаңа түрлерінен қалай сақтану керектігі айтылды. Біз өз тәжірибемізбен және қалай өкілдік ете алатынымызбен бөлістік. Маған өте ұнады.

дЮ23-1к тобының студенті Алтынханова Б. С.

«Караганде образцовый порядок, высокую культуру!». Бұл сөздердің авторы кім? Бұл сөздер жазылғалы неше жыл? Теміржол вокзалының жанындағы үйдің төбесіндегі осы сөздерге көзім түскенде мені әрдайым осы сұрақтар ойландыратын. Осы шабыттандыратын сөздер жайдан-жай емес екенін түсінетінмін.

Енді мен бұл тауып айтылған сөздердің бір бөлігімен таныспын. Бұл – өмірін қаламызға арнаған адамдардың шынайы сөзі. Біздің өмірге ынтық, жарқын, тұла бойы ынта-жігерге толы қонақтарымыз, бізге біздің қалада болып жатқан оқиғалардың аз ғана бөлігі туралы болса да жеткізіп және қандай жұмыс қызу жүріп жатқанын айтты. Телеарнаның жұмысы туралы тыңдау өте қызықты болды, бұл әрқашан тікелей эфирде жұмыс істейді.

Жеке өзімде патриотизм мен мен тұратын жерге деген сүйіспеншілік рухы өз кезегінде бой көтерді. Қазақстан, әрине, шындық елі.

Үйге бара жатқанда мен адамдарға, үйлерге, жолдарға, ағаштарға, бағдаршамдарға жаңа көзқараспен қарадым. Өйткені, бұл біреудің жұмысы, біреудің қосқан үлесі, біреудің арманы. Мен
біз үшін, болашақ үшін бұрын жасалған барлық нәрсенің құндылығын сезіндім.

Мен қонақтарға уақыт бөліп, бізбен кездесуге келгеніне ризамын. Біздің бейбіт, баталы жерде өмір сүріп жатқанымызды есту ерекше жылы болды.

Ұйымдастырушылар мен спикерлерге осы кездесу үшін үлкен алғыс білдіремін!

дПиП-23-1к тобының студенті Райская Юлия